W Eucharystii jest smak miłości Boga do człowieka, ale też smak miłości człowieka do Boga.

To, co zobaczyliśmy na filmie braci Sekielskich jest zarzutem wobec nas wszystkich. Nie wiedzieliśmy, nie widzieliśmy, nie słyszeliśmy głosów ofiar.

Dotarła do kobiet, które korzystają z usług tzw. medycyny estetycznej, są klientkami domorosłych couchów zdrowego żywienia i dietetyków bez dyplomów, bezrefleksyjnie stosują się do zaleceń popularnych trenerek internetowych.

Jak być idealnym ojcem? To pytanie zadaje sobie chyba każdy tata. Szczególnie młody (niekoniecznie wiekowo) ojciec.

Czas uaktywnić nasze wagoreceptory, zmobilizować organizm, zwiększyć wydolność – dzięki temu przyspieszymy przemiany metaboliczne. Efekt w postaci szczupłej, zdrowej i silnej sylwetki gwarantowany!

„Zostaniesz muzułmaninem”– powtarzali oprawcy. „Nie” – ciągle odpowiadał. Saad Siron Hanna, młody ksiądz porwany przez islamskich terrorystów z Al-Kaidy.

Pierwszy spływ kajakowy przyszłego papieża odbył się pod koniec sierpnia 1953 roku na Brdzie – rzece przepływającej przez wiele pomorskich miejscowości. 

Fromborski szpital, jak większość tego typu średniowiecznych placówek, zajmował się nie tyle leczeniem chorych, co opierał się na idei miłosierdzia wobec najuboższych, pojmowanego jako czyn „spełniany wobec samego Chrystusa”.

Pielgrzymka do Bingen