Już 12 października kolejny Diecezjalny Kongres Grup Modlitwy Ojca Pio. Organizator ks. Andrzej Patrzykąt wystosował na kongres zaproszenie, które umieszczamy poniżej. 


Serdecznie pragnę zaprosić na II Diecezjalny Kongres Grup Modlitewnych Ojca Pio, który odbędzie się dnia 12 października 2019 roku w parafii p.w. św. Marcina z Tours w Sierakowicach. Kongres rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 8.30, w tym też czasie będą trwały zapisy 
w kawiarence parafialnej przy plebani. Zwieńczeniem spotkania czcicieli św. Ojca Pio będzie Msza święta pod przewodnictwem Biskupa Pelplińskiego Ryszarda Kasyny.

Celem Kongresu jest popularyzacja duchowości Św. Ojca Pio na terenie Diecezji Pelplińskiej, a także Kongres ma przyczynić się zarówno do integracji osób należących do Grup Modlitwy Ojca Pio (GMOP) jak i osób, które planują utworzyć nowy GMOP na terenie swojej parafii.

Głównymi prelegentami Kongresu będą:

dr Grzegorz Lewandowski – Moderator GM św. Ojca Pio Diecezji Pelplińskiej,
o. Zbigniew Bańkowski – Sanktuarium św. Ojca Pio w Częstochowie, Przeprośnej Górce,
o. Robert Ryndak – Michaelita.
W czas spotkania wpisaliśmy również koncert pieśni poświęconych Ojcu Pio, a także z okazji trwającego Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego, dzieci z Ogniska Misyjnego w Sierakowicach zaprezentują się w Teatrze dla misji.  

Zapisy proszę zgłaszać mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 58 684 79 25 do dnia 4 października 2019 r. 


Szczegółowy program dostępny na plakacie. 

Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/6598-diecezjalny-kongres-grup-modlitwy-ojca-pio